Hizmetlerimiz
Gelin-Nişan Saçı
Gelin-Nişan Saçı Gelin saçı ve makyajı modellerinde en son trendler, uzun, kısa, dalgalı, dağınık gelin başı modelleri, en şık topuz modelleri ve gelin makyajı modelleri Zorla Güzellik Salonunda!
 
tümü »
 
Fön-Maşa-Topuz
Fön-Maşa-Topuz Saç şekillendirme, özel yöntemler kullanarak saça şekil verme yoludur. Başlıca saç şekillendirme yöntemleri; Brezilya fönü, gelin saçı, topuz, fön çeşitleri ve maşadır.
 
tümü »
 
 
Brezilya Fönü
Brezilya Fönü Son yıllarda en çok tercih edilen saç şekillendirme yöntemlerinden biri de Brezilya Fönüdür. Kıvırcık veya dalgalı saçların özel bir keratin solüsyonu kullanılarak, uzun bir süre düzleştirilmesi ve parlatılması işlemidir.
 
tümü »
 
Makyaj-Kalıcı Makyaj
Makyaj-Kalıcı Makyaj Günlük olarak yaptığımız temel makyajın belirli süre ile kalıcı olarak uygulanmasıdır. Bu uygulamalar genelde yüzümüzde 3 bölgeye yapılır; kaşlar, gözler ve dudaklardır.
 
tümü »
 
 
Ağda
Ağda Bacak, kol, yüz, bikini bölgesi ve vücudunuzun diğer tüm bölgelerindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanız için Zorla Güzellik Salonu'nun profesyonel ekibi sizlerin hizmetindedir.
 
tümü »
 
Manikür-Pedikür-Nail Art
Manikür-Pedikür-Nail Art Elleri ve el tırnakları güzelleştirmek için yapılan bakıma manikür denir. Pedikür, ayaklarınız ve ayak tırnaklarınızın bakımı demektir. Ayaklarınızın görünümü güzelleştirmek ...
 
tümü »
 
 
Saç Boyama
Saç Boyama Saç renklendirme, cinsiyet fark etmeksizin gerek moda akımları gerekse zamanın etkilerini yok etmek için kullandığımız bir yöntemdir. Zamanın başlangıcından...
 
tümü »
 
Saç Kesimi
Saç Kesimi Saç Kesimi, saça kalıcı bir şekil vermek için kullanılan bir yöntemdir. Zamanın başlangıcından bu yana ihtiyaçtan ya da daha güzel görünebilmek için saç kesim...
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB